Formunun Zirvesinde

VIDEOYU İZLE

L200

ŞİMDİ 366.500 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

GÜÇLÜDEN DE ÖTE OLMAK İÇİN TASARLANDI

L200, her maceradan sonra eve sağlam olarak dönmek için tasarlandı. Ve bunu her gün tekrarlayabilmek için. Ve yalnızca güçlü olmanın yeterli olmayacağını da bilerek.

İşte bu yüzden biz onu bir çok zorlu testten geçirdik. Bunu yaparken de size mükemmel sağlamlık ve güvenilirlik sunmayı hedefledik.

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

NET VE CESUR ÇİZGİLER

Net çizgiler ve cesur özellikler bir araya gelerek güçlü bir karakteri ortaya çıkarıyor. Güçlü ve dinamik bir ön yüz tarafından korunan gövde sağlam olmanın yanı sıra hem şık hem de sportif bir görünüm sunuyor. Bu pick-up, ön ızgarasından bagaj kapağına kadar gücün ve sağlamlığın göstergesi olarak tasarlandı.


GENİŞ ALANLAR

Sınıfının üstünde bir bir iç mekan hacmi ve bacak mesafesi sunan L200, yolculukarınızı konforlu kılmak için tasarlandı. İç kabine yerleştirilmiş, ses yalıtımı sağlayan ve titreşim azaltan kaplamalar daha sessiz ve konforlu bir yolculuk sunuyor.

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

KENDİNDEN EMİN HAREKETLER

Yol sizi nereye götürüse götürsün, kontrol tamamen sizde. Kayalık dağ yamaçlarından kaygan kara hatta çamura bile üstün modlarıyla her türlü yol koşulunun üstesinden gelin.


AKILLI GÜVENLİK

Nereye giderseniz gidin, hep sizi ve yolcularınızı güvende tutmak için sensörler etrafınızda ne olup bittiğiyle ilgili olarak sizi uyarırken aktif sürüş yardımı ve pasif güvenlik özellikleri gece ya da gündüz güvenle yolculuk yapmanızı sağlayacak.

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

TÜM APP'LER BURADA

L200’ün 7 inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranlı multimedya sistemi sayesinde yolculuklarınız artık çok daha keyifli. Apple CarPlay, Android Auto, navigasyon, Bluetooth, USB bağlantısı gibi birçok özellik, multimedya sisteminde kullanıma hazır.