Şehrin Yıldızı

VIDEOYU İZLE

Space Star

Fiyat listemiz güncellenmektedir.

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

YENİ SPACE STAR: EN İYİ SEYAHAT ARKADAŞIN

Yeni Space Star ile birlikte her yeni güne taze bir başlangıç yap! Yenilenen Space Star, canlı renkleriyle sana enerji verecek! Dinamik tasarımı ise yeni ufuklar keşfetmen için seni harekete geçirecek! Konforlu sürüş, üstün yol tutuşu ve çevreci performans özellikleri ile mükemmel sürüş keyfine hazırlan! Şehrin yıldızı, en iyi yol arkadaşın olacak.

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star

ÖZGÜR TARZINI YANSIT

Estetik ön yüzü, dinamik yan görünüşü ve modern arka tasarımı ile yeni Space Star, zarafet ve sportif görünümü bir araya getiriyor.


KONFORUN TADINI ÇIKAR

Yeni Space Star’ın koltuğuna otur ve konforlu bir sürüş deneyimine hazırlan! Yalın tasarımı, geniş iç hacmi, mükemmel görüş açısı, yüksek kaliteli trimleri ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğuyla yeni Space Star, çok daha konforlu.

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star

GÜVEN VEREN BİR STAR

Üstün güvenlik donanımlarıyla sürüş keyfini güvenli hale getiren Yeni Space Star ile sana sadece yolculuğun keyfini çıkarmak kalır.


YOLA ÖZGÜRCE ÇIK

Yeni Space Star, duygularını harekete geçirmek için tasarlandı.Ortalama 4,9 lt/100 km’lik yakıt tüketimine sahip Space Star ile seyahatlerin daha çevreci ve ekonomik hale gelir. Hem şehir içinde hem de uzun yolculuklarda sürüş tarzına hızla adapte olan şehrin yıldızının yüksek manevra kabiliyeti sayesinde keskin köşelerden dönmek ve aracını park etmek artık çok daha kolay.

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star

KEYİFLİ BİR YOLCULUK DENEYİMİ

7'' dokunmatik multimedya sistemi, geri görüş kamerası, Android Auto ve Apple CarPlay özelliğiyle Yeni Space Star senin için keyifli bir yolculuk deneyimi sunar.